1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Felvételi eljárás 2017/18 » Regisztráció november 30-ai nyílt napunkra

Regisztráció november 30-ai nyílt napunkra

Nyílt napunkat november 30-án (csütörtökön) tartjuk. Ekkor összesen legfeljebb négy óra meglátogatására lesz lehetőség 8:30 és 12:30 között. Összesen 40 látogatható tanórát illesztettünk a nyílt nap programjába. A leendő osztályfőnökök által tartott órákat külön jelezzük. Ezeken kívül valamennyi órában lehetőség van találkozni, beszélgetni az iskolai diáktanács képviselőivel, s tőlük tájékozódni iskolánkkal kapcsolatban. A negyedik órában pedig vezetői konzultációt tart Koncz Levente beiskolázásért felelős igazgatóhelyettes (a harmadik órára tervezett vezetői konzultáció sajnos, elmarad). Ezekre az órákra is kérjük, hogy regisztráljanak az érdeklődők.Végül a negyedik óra után lehetőség van részt venni egy iskolabemutató körsétán.

A nyílt napról, a meglátogatható órákról és a regisztrációról további részletes információkat itt olvashatnak.

A regisztrációs űrlapot itt találják. A jelentkezéseket kizárólag ezen űrlap segítségével, beérkezésük sorrendjében fogadjuk és vesszük figyelembe. A jelentkezők számát folyamatosan nyomon követjük, és ennek függvényében módosítjuk a (még) látogatható órák kínálatát. A sikeres regisztrációról visszaigazoló emailt küldünk mindenkinek november 24-ig.